Maytec Nederland | O nas
15254
page-template-default,page,page-id-15254,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

O nas

Maytec Nederland to firma, która stworzyła urządzenia Wolly i WHR. Na jej czele stoi Leo Huibers, przedsiębiorca z krwi i kości, dzięki któremu powstało wiele innych odnoszących sukcesy firm. Maytec Nederland założone zostało w 2016 roku, po tym, jak Leo znalazł sposób na leczenie dolegliwości towarzyszących astmie i chorobom skóry przy użyciu kryształów.

O uzdrawiającej mocy minerałów solnych Leo usłyszał podczas swojej podróży biznesowej do Europy Wschodniej, gdzie zauważył wyjątkowo niski odsetek zachorowań wśród górników pracujących w kopalniach. Leo, który miał już pewne doświadczenie z kryształami, postanowił bliżej przyjrzeć się temu fenomenowi. Jego wieloletnie wysiłki doprowadziły do powstania Wolly: urządzenia działającego na bazie kryształów i minerałów pochodzenia naturalnego i filtrującego powietrze w pomieszczeniu.