Maytec Nederland | Działanie
15258
page-template-default,page,page-id-15258,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Działanie

TAK DZIAŁA WOLLY

Kryształy stosowane w urządzeniu Wolly mają poziom czystości 10 w skali od 1 do 10. Urządzenie zasysa powietrze, które filtrowane jest przez kryształy. W ten sposób powietrze zostaje oczyszczone, a zanieczyszczenia, które są zatrzymywane na filtrze, pozostają na kryształach. Płyn z naczynia odparowuje do powietrza, mikroskopijne cząstki mineralne rozprzestrzeniają się w powietrzu. Po sześciu do dwunastu tygodniach kryształy powinny zostać przepłukane gorącą wodą, następnie są gotowe do ponownego użycia.

REZULTATY

Rezultaty działania zaobserwować można po siedmiu do dwudziestu ośmiu dniach stosowania. Okres ten jest bardzo różny; niektóre osoby odczuwają dobroczynne efekty nawet w ciągu kilku godzin. Oczyszczone powietrze ma pozytywny wpływ na wszelkiego rodzaju dolegliwości. Zalegający śluz zostaje rozrzedzony i opuszcza ciało w naturalny sposób, zmniejsza się stan zapalny, ustępuje przeziębienie, zatkane uszy otwierają się, ludzie doświadczają poprawy komfortu oddychania i zwiększenia poziomu energii. Wyniki testów nie kłamią, na co dobrym przykładem jest Luca Donkersteeg (9), sąsiad dyrektora Maytec Leo Huibersa.

LUCA (9) ZNÓW MOŻE UPRAWIAĆ SPORT!

“Luca cierpiał na duszności, astmę i był leczony antybiotykami. Musiał zrezygnować ze sportu. Po kilku tygodniach stosowania urządzenia Wolly, Luca znów może uprawiać sport. Dzięki temu urządzeniu może swobodniej oddychać i ma więcej energii. Nie musimy już wydawać pieniędzy na syropy przeciwkaszlowe i leki, które zażywał. Udało się nawet odstawić antybiotyki”, opowiada Ria Donkersteeg, mama Luca.

20161127_121153

Działanie WHR

W przeciwieństwie do urządzenia Wolly, WHR jest przeznaczony do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach i wyposażony jest w system otworów, przez które powietrze jest zasysane i wydmuchiwane w postaci delikatnej mgiełki. WHR jest idealny do stosowania przed prysznicem lub kąpielą i działa bardzo szybko. W czasie korzystania z urządzenia należy siedzieć na takiej wysokości, na jakiej para wydobywa się spomiędzy otworów urządzenia. Wystarczy wdychać zimne powietrze przez nos i usta przez jedną do trzech minut. Podczas poddawania terapii konkretnej partii ciała wystarczy zastosować urządzenie przez pięć do sześciu minut. Pozytywne efekty zauważalne są często natychmiast. Po kilku zabiegach widać zazwyczaj poprawę. WHR pomaga również przy innych schorzeniach, takich jak astma, POChP i zapalenie oskrzeli, a więc dodatkowym pozytywnym efektem jego stosowania są również: poprawa komfortu oddychania i poziomu energii, leczenie przeziębienia i udrażnianie uszu.